• slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • Pojemniki izolowane
  Pojemniki izolowane

  Higieniczne i trwałe

  Trójwarstwowe pojemniki z izolacją wewnętrzną w formie spienionego polietylenu tworzą niewiarygodnie mocną konstrukcję, a dzięki monolitycznej i gładkiej konstrukcji są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu higieny.
 • Pojemniki izolowane
  Pojemniki izolowane

  Twój pojemnik w Twoim kolorze

  Oznacz opakowanie kolorem Twojej firmy. Szczególnie ważne w procesie zarządzania opakowaniami wg HACCAP. Wszystkie pojemniki produkowane są z najwyższej jakości tworzyw dopuszczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
 • Palety plastikowe
  Palety plastikowe

  Lekkie, higieniczne i trwałe

  Europejskie plastikowe palety do codziennego użytku - łatwy i bezpieczny transport towarów z punktu A do B. Dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach oraz wariantach. Ich szczególne zalety to higiena i długa żywotność.
 • Skrzyniopalety plastikowe
  Skrzyniopalety plastikowe

  Do dużych ładunków i pojemności

  Skrzyniopalety plastikowe przeznaczone są zarówno dla przetwórstwa mięsnego i rybnego, jak i owocowo-warzywnego. Idealnie sprawdzają się także w transporcie i magazynowaniu produktów non-food. Dostępne z pokrywą.
 • Pojemniki euro
  Pojemniki euro

  Szczelinowa konstrukcja

  Skrzynki znormalizowane odpowiadają wymiarom europalet i umożliwiają oszczędność kosztów transportu i przestrzeni magazynowej. Ich ażurowa konstrukcja umożliwia cyrkulację powietrza i bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych
 • Pojemniki magazynowe euro
  Pojemniki magazynowe euro

  Uporządkowany magazyn

  Dzięki przewidzianym na etapie konstrukcji wzmocnieniom, pojemniki Euro mogą przenosić ładunki o dużym ciężarze. Nadają się zarówno do produktów spożywczych, jak i logistyki magazynowej. Dostępne w wielu rozmiarach.
 • Skrzyniopalety składane
  Skrzyniopalety składane

  Oszczędność miejsca w logistyce

  Dzięki składanym ścianom umożliwiają obniżenie kosztów magazynowania i transportu poprzez redukcję objętości w stanie złożonym. Jest to szczególnie ważne wszędzie tam, gdzie każdy metr kwadratowy magazynu jest na wagę złota.  
 • Izolowany wózek na farsz
  Izolowany wózek na farsz

  Wygodny transport między stanowiskami

  To nowa generacja tradycyjnych wózków na farsz ze stali nierdzewnej. Dzięki plastikowej konstrukcji można nadać im kolor, a dzięki izolacji wewnętrznej są wyjątkowo odporne oraz izolują termicznie. Są także o wiele cichsze od metalowych.

Producent palet, pojemników i opakowań plastikowych

pojemniki-plastikowe.jpg

Pojemniki plastikowe

Szeroki wybór pojemników i skrzynek plastikowych. Nadają się do przechowywania produktów spożywczych i innych towarów luzem. Są przystosowane do składowania piętrowego na regałach lub w transporcie.
palety-plastikowe.jpg

Palety plastikowe

Nowoczesne palety plastikowe są dobrą alternatywą dla drewnianych. Są lżejsze i mogą być poddawane recyklingowi, więc są przyjazne dla środowiska. Odporne na działanie kwasów, ługów, rozpuszczalników. Łatwe w utrzymaniu czystości.
skrzyniopalety.jpg

Skrzyniopalety plastikowe

Oferowane skrzyniopalety Big-Box wykonane są z polietylenu klasy 1A dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Doskonale sprawdzają się w transporcie i magazynowaniu produktów spożywczych.
pojemniki-izolowane.jpg

Pojemniki izolowane

Higieniczne paletopojemniki izolowane znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest izolacja termiczna, np. w miejscach o ograniczonym dostępie urządzeń chłodniczych lub w warunkach gdzie temperatury są skrajnie wysokie, bądź bardzo niskie.
skrzynki_na_ryby.png

Pojemniki i skrzynki na ryby

Niezastąpione w przemyśle spożywczym i rybołówstwie pojemniki na ryby sprawdzą się w transporcie oraz handlu. W ofercie zbiorniki do sprzedaży ryb żywych i skrzynki do transportu filetów, mrożonek itp.
wanny-wychwytowe.jpg

Palety i wanny wychwytowe

Solidne i stabilne wanny oraz podłogi wychwytowe do ustawiania beczek. Tego rodzaju podstawy zabezpieczają przed niekontrolowanym rozlaniem zawartości zbiornika bezpośrednio na podłoże.
image003.jpg

Kontenery termoizolacyjne

Wysoce funkcjonalne wózki i pokrowce termoizolacyjne doskonałe dla firm cateringowych i gastronomii. Służą do przechowywania i transportowania żywności w niskiej lub wysokiej temperaturze.
kontenery-ibc.jpg

Kontenery IBC

Solidne kontenery IBC pozwalają na bezpieczną logistykę drogową, kolejową lub morską w transporcie wszelkich substancji płynnych, w tym kwasów, lakierów czy środków spożywczych. Na wyposażeniu paleta z tworzywa sztucznego.
więcej kategorii
 • globalny-zasieg.pngGlobalny zasięg
 • bogata-oferta.pngBogata oferta
 • doswiadczenie.pngDoświadczenie
 • innowacyjnosc.pngInnowacyjność
FACH-PAK jest jednym z liderów rynku w rozwoju i produkcji dwuściennych, wzmocnionych higienicznych pojemników izolowanych z izolacją PE do stosowania przy produkcji, magazynowaniu i transporcie ryb, mięsa, produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i innej żywności. Współpracując z naszymi klientami z różnych sektorów gospodarki, udało nam się opracować nasze produkty w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania klientów. Nasze pojemniki i palety wykonane są z wysokiej jakości materiałów w procesie formowania rotacyjnego oraz wtryskowego, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Gładkie ściany i powierzchnie prawie całkowicie zapobiegają osadzaniu się bakterii i pomagają klientowi w łatwym i higienicznym czyszczeniu pojemników. FACH-PAK to marka, która cieszy się uznaniem i opinią producenta wysokiej jakości produktów z niezawodnym serwisem. Naszym głównym celem jest opracowywanie odpornych i trwałych opakowań transportowo-magazynowych, które spełniają potrzeby klientów. Połączenie wysokiej jakości polietylenu i pianki polietylenowej gwarantuje wytrzymały, higieniczny pojemnik, który nie absorbuje wilgoci i  jest odporny na uderzenia o ściany zewnętrzne, zapewniając tym samym długi okres trwałości.
Firma FACH-PAK oferuje opakowania magazynowo-transportowe wykonane z zaawansowanych technologicznie tworzyw sztucznych. Nasze produkty są przyjazne w użytkowaniu, solidne i trwałe, a jednocześnie lekkie i kompatybilne z innymi rozmiarami opakowań transportowych.
W zależności od przeznaczenia posiadają zróżnicowaną odporność temperaturową, nośność oraz wytrzymałość mechaniczną. Jako producent palet plastikowych skupiamy się także na rozwiązaniach ułatwiających wszelkiego rodzaju transport. Oferujemy również skrzyniopalety (kisteny), kontenery IBC, zbiorniki przemysłowe bądź na olej opałowy.
Polecamy także kubły, pojemniki, skrzynki rybackie, wiaderka, kanistry, kastry budowlane i wiele innych. Nasze produkty wyróżniają się wysoką wytrzymałością, mimo zmniejszonej masy własnej. Lekkość pozwala na efektywne wykorzystywanie miejsca w transporcie, a zastosowane tworzywa sztuczne ułatwiają czyszczenie. Nasze wiaderka i pojemniki plastikowe zostały wykonane z polietylenu klasy 1A, dzięki czemu są dopuszczone do kontaktu z żywnością.