Company

Kim jesteśmy?

FACH-PAK to firma rodzinna specjalizująca się w produkcji i dystrybucji profesjonalnych opakowań z tworzywa sztucznego dla magazynowania oraz transportu. Z małego rodzinnego przedsiębiorstwa, dzięki zaangażowaniu i wytrwałości, w ciągu niespełna 20 lat stworzyliśmy dobrze funkcjonującą firmę, która jest liczącym się europejskim dostawcą rozwiązań opakowaniowych. FACH-PAK jest także pierwszym i jedynym w tej części świata producentem trójściennych higienicznych pojemników izolowanych.  Centrala firmy mieści się w centrum Pomorza Środkowego w Słupsku, ale aby być bliżej klientów z pozostałych regionów Polski otworzyliśmy jeszcze dwa biura zewnętrzne w Warszawie i Krakowie. Posiadamy też oddziały zagraniczne w Niemczech i Litwie oraz liczne biura sprzedaży m.in. w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Francji, Danii, Norwegii i Rosji. Możemy też pochwalić się doskonale rozbudowaną siecią dystrybucji, skupiającą kilkadziesiąt firm zajmujących się promocją oraz sprzedażą naszych opakowań m.in. w Australii, RPA czy Korei, dzięki temu docieramy szybko i profesjonalnie wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na produkty naszej firmy. Zespół FACH-PAK budują ludzie pełni energii i dobrze zmotywowani. Dzięki temu wyprzedzamy konkurencję dokładnością, refleksem oraz zaangażowaniem. Wśród naszych stałych odbiorców znajdziecie Państwo najbardziej rozpoznawane rodzime i globalne marki, ale także małe polskie rodzinne firmy i startupy.

Dlaczego my?

firma-1.jpg

To, że mimo stałego rozwoju i otwarcia się na globalne rynki dalej pozostaliśmy firmą rodzinną, jest niewątpliwym sukcesem ponieważ, wszystkie procesy decyzyjne są nadal wyjątkowo krótkie, a każde zapytanie opracowywane jest indywidualnie. Procesy produkcyjne są w miarę możliwości zindywidualizowane. Samodzielnie mieszamy i dobieramy barwniki, dzięki czemu możemy oferować wiele opcji kolorów naszych opakowań. We własnym zakresie personalizujemy nasze produkty, zapewniając ich znakowanie poprzez naniesienie logo firmowego lub numeracji. Produkty oferowane przez FACH-PAK wytwarzane są na urządzeniach od wiodących renomowanych producentów. W zakresie komponentów i tworzyw do produkcji skupiliśmy się na materiałach pierwotnych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Zaopatrujemy się u światowych liderów, dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej kontrolować jakość oraz powtarzalność naszych opakowań. Nad finalną formą naszych produktów pracujemy już od samego pomysłu i rozpoczęcia pracy nad formą. Wykorzystując najnowocześniejsze oprogramowanie oraz wiedzę i doświadczenie naszych designerów, czuwamy nad ostatecznym kształtem produktu tak długo, aż upewnimy się, że finalna wersja spełni oczekiwania rynku oraz firm, które postanowią wprowadzić go do swojego obrotu. Za punkt honoru postawiliśmy sobie zadowolenie naszych klientów oraz to, aby chcieli do nas powracać. Cechuje nas także szybkość działania. Zamówienia krajowe jesteśmy w stanie dostarczyć już w ciągu kilkudziesięciu godzin.  Możemy się pochwalić grupą ponad 20 000 klientów z całego globu, którzy regularnie do nas powracają.

Marka, która oferuje nowe możliwości.

firma-2.jpg

W FACH-PAK wychodzimy daleko poza schematy i oprócz rodzimej produkcji opakowań plastikowych dostarczamy akcesoria oraz inne produkty ze stali min. wózki transportowe dla centrów logistycznych w sieciach handlowych oraz podnośniki i wywrotnice ze stali nierdzewnej projektowane i produkowane w naszej siostrzanej firmie Boxlifter. Obrotnice są szczególnie przydatne do opróżniania dostarczanych przez nas skrzyniopalet oraz pojemników izolowanych, ale także do innych opakowań takich jak pojemniki na farsz oraz beczki. Naszą siłą jest również oferta handlowa wysokiej jakości produktów od renomowanych zagranicznych producentów, których jesteśmy autoryzowanym partnerem nad Wisłą. Wszystkie nasze produkty wytwarzane w Polsce oraz w innych lokalizacjach poddawane są skrupulatnej kontroli jakości. FACH-PAK to dzisiaj grupa firm, w których skład wchodzą także Bplast, Boxmech oraz Rotoplast, powołane do spersonalizowanych działań. BPLAST jest przedsiębiorstwem wytwarzającym na własnym terenie pod marką FACH-PAK pojemniki izolowane, które są flagowym produktem grupy. Siostrzana spółka Boxmech projektuje i wytwarza maszyny dla przetwórstwa mięsnego, rybnego i spożywczego ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Rotoplast koncentruje się na szeroko pojętej produkcji kontraktowej, głównie metodą wtrysku oraz rozdmuchu, ale przede wszystkim metodą rotomouldingu, gdzie oferuje pomoc w stworzeniu wymaganego produktu od pomysłu po jego wytworzenie.
 
 

Jesteśmy przygotowani na przyszłość

Od samego początku naszego powstania, każdy nowy rok przynosi sukces i wzrost sprzedaży oraz wartości firmy. Jesteśmy bardzo z tego dumni, ale nie osiadamy na laurach. Nieprzerwanie poszerzamy naszą ofertę oraz inwestujemy w nowe produkty. Dzisiaj jest przedsiębiorstwem o którym marzyliśmy zakładając ją dwie dekady temu. Ale jak to w firmach rodzinnych bywa, teraz do głosu doszło drugie pokolenie, młode i głodne sukcesu, dlatego możecie być Państwo pewni, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! 
  • globalny-zasieg.pngGlobalny zasięg
  • bogata-oferta.pngBogata oferta
  • doswiadczenie.pngDoświadczenie
  • innowacyjnosc.pngInnowacyjność