Transport i dostawy

Jeżeli produkt jest standardowy i nie trzeba go specjalnie produkować to dostępny jest ze stanów magazynowych. W zależności od miejsca dostawy, towar w Polsce dostarczamy zazwyczaj w ciągu 24h. W pozostałe miejsca termin dostawy ustalany jest indywidualnie. Chcąc zapewnić bezpieczne i terminowe dostawy opieramy się na silnych i sprawdzonych firmach z branży logistycznej DPD oraz RÖHLIG SUUS. Na każdym etapie oczekiwania na dostawę można w przyjazny sposób sprawdzić status dostawy na stronach naszych partnerów.
dpd.jpgPrzy zamówieniach całopojazdowych możliwe są wyjątkowo krótkie terminy dostaw dzięki własnemu transportowi. W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat możliwości dostawy oczekiwanego produktu we wskazane miejsce, zapraszamy do kontaktu z naszym działem transportu: transport@fach-pak.pl
image002.jpg
Prosimy o dokładne sprawdzenie stanu przesyłki w momencie jej odbioru, w obecności pracownika firmy kurierskiej. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia/rozbieżności zawartości przesyłki sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności kuriera i potwierdzonego przez niego. Uszkodzenia transportowe, zgłaszane przez Klienta po przyjęciu paczki nie będą uwzględniane.