Specjalista ds. Produktu

image.pngZadania:

  • regularna analiza rynku i konkurencji
  • przygotowanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • organizacja dostaw oraz wysyłek do klienta
  • kierowanie działaniami marketingowymi dla wskazanego produktu

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność
  • chęć związania się z firmą na stałe
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • rodzinną atmosferę w nowoczesnym zakładzie pracy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania

O nas:
FACH-PAK jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną z siedzibą w Słupsku. Z kilkunastoletnim doświadczeniem w dostarczaniu i produkcji funkcjonalnych rozwiązań do magazynowania i transportu, zdobyliśmy zaufanie wśród najbardziej wymagających klientów oraz silną pozycję na polskim i europejskim rynku.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres firmy:

FACH-PAK Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Artura Grottgera 16C
76-200 Słupsk

lub pocztą elektroniczną na jobs@fach-pak.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Nasz sukces to nasz zespół - dołącz do nas!