Aktualności

Produkty

Pojemnik izolowany FACH-PAK typ 620 to wszechstronny pojemnik na ryby, mięso i recykling. Jest to model specjalnie stworzony na potrzeby klientów rynku afrykańskiego. Jest funkcjonalną i łatwą w obsłudze skrzyniopaletą izolowaną. Zaprojektowany został tak, aby być przyjazny w obsłudze. Jest odporny na niestandardowe formy transportowania i co najistotniejsze, wykonany z materiału odpornego na szczególnie trudne warunki pogodowe. Ponadto jest kompatybilny z pojemnikami innych producentów i może się z nimi sztaplować.

więcej
Firma

Wraz z kolejną edycja targów Food Industry odbywającą się w tym roku w dniach 14-15 września w Tampere, FACH-PAK rozpoczyna swoją oficjalną aktywność w Finlandii. To konsekwentna kontynuacja założeń ekspansji przewidziana na najbliższy czas. Sprzedażą na fińskim rynku pokieruje Kati Haapanen, która od wielu lat z powodzeniem wprowadzała na rynek lokalny podobne rozwiązania w ramach oddzielnej spółki NordLog OY. Nieoficjalnie fińskie biuro sprzedaży pracuje już od czerwca i sukcesywnie penetruje lokalny rynek, szczególnie pod kątem rynku przetwórstwa rybnego.

więcej
Targi

W imieniu FACH-PAK Germany GmbH serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Fish International w Bremie w minionym tygodniu. Spoglądamy wstecz na 3 inspirujące dni wystawiennicze i czekamy na dalszą współpracę z Państwem. Pozytywne rozmowy, pełne stoisko i dobra atmosfera. Po części dzięki Wam były to bardzo udane targi! Jak wielokrotnie zapowiadano, w czasie wystawy został zaprezentowany najnowszy model skrzyniopalety higienicznej.
- To był wspaniała okazja, móc w jednym czasie spotkać naszych klientów w jednym miejscu i czasie i pokazać im nasze nowości. Szczególnie jesteśmy dumni z prezentacji nowego modelu pojemnika izolowanego typ 660 PE na który czekało wielu z nich - powiedział Sławomir Budrewicz, współwłaściciel FACH-PAK Germany GmbH.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

więcej
Nowy model 660
09.09.2022
Targi

Podczas tegorocznych targów Fish International w Bremie odbyła się premiera najnowszego pojemnika izolowanego z serii 660. Jest to kolejny model z serii już produkowanych pojemników o tym oznaczeniu.

- Pojemnik 660 to klasyk i występuje na całym świecie, w związku z tym nie może dziwić fakt, że jest to już kolejna wersja tego modelu w ofercie FACH-PAK, w której uwzględniono kwestie kompatybilności z modelami innych producentów oraz poprawiono geometrię w sposób zwiększający jeszcze bardziej efektywność procesów produkcyjnych – powiedział Dawid Budrewicz z FACH-PAK.

więcej
Targi

Największe na Świecie targi przetwórstwa ryb oraz owoców morza Seafood Global Expo oraz Seafood Processing Global zmieniły swoją lokalizację i po raz pierwszy zamiast w Brukseli odbyły się w Hiszpanii. Jak co roku, w tym wydarzeniu na własnym stoisku uczestniczył także FACH-PAK pokazując długo zapowiadane nowości.

więcej
Targi

W ostatnim czasie po raz pierwszy od wybuchu pandemii COVID-19 udało się zespołowi FACH-PAK powrócić na największe targi technologii przetwórstwa rybnego Seafood Processing North America w Bostonie. Naszym licznie przybyłym partnerom biznesowym przedstawione zostały nowe modele pojemników izolowanych, które pojawiły się w ofercie FACH-PAK w minionych miesiącach.

więcej
Firma

W minionych miesiącach FACH-PAK zainwestował w modernizację hal przemysłowych oraz nowoczesną linię produkcyjną dla przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą rotomouldingu. Celem jest zwiększenie produkcji higienicznych pojemników izolowanych pod marką BPLAST w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie sektora producentów i przetwórców żywności. Nowe maszyny i urządzenia zostały zainstalowane w zakładzie w Słupsku i są przeznaczone głównie do produkcji pojemników izolowanych, czyli dwuściennych higienicznych skrzyniopalet plastikowych dedykowanych, dzięki swojej higienicznej i bezszwowej konstrukcji, szczególnie do przetwórstwa spożywczego takiego jak mięsne, rybne, czy drobiowe, ale także do odpadów spożywczych. Nowa linia ma znacznie zwiększyć możliwości produkcyjne oraz odebrać część produkcji zlecanej dotychczas u podwykonawcy.

więcej
Targi wracają!
30.09.2021
Targi

Fantastyczne wieści! Po długiej przerwie wracamy na targi! COVID-19 w ciągu minionych kilkunastu miesięcy odwołał największe imprezy targowe i konferencje w branży. Tym bardziej, pierwsze spotkanie będzie bardzo ekscytujące, ponieważ po czasie pandemii wracamy wzmocnieni nowymi produktami i informacją o kończącej się dużej inwestycji w naszej firmie. Ale do brzegu… W dniach 2-5 listopada 2021 r. branża spożywcza i ich dostawcy spotkają się na największych w Ameryce Północnej targach przetwórstwa spożywczego PROCESS EXPO w Chicago. Będziemy tam także i my! Więcej informacji wkrótce…

więcej
Produkty
Do rodziny pojemników izolowanych FACH-PAK dołączył kolejny model. Jest to trójścienny higieniczny pojemnik 460 z izolacją w formie spienionego polietylenu. Model 460 został zaprojektowany specjalnie do transportowania ciężkich świeżych produktów spożywczych, tak aby maksymalnie chronić je przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak uderzenia oraz temperatura. Dodatkową widoczną cechą modelu 460 od FACH-PAK jest niższy wymiar ścianek, w odróżnieniu od innych oferowanych modeli, szczególnie modelu 660, który ma ten sam rozmiar podstawy. Wysokość pojemnika jest mniejsza, aby transportowana np. ryba, bądź inny produkt, nie były w ostatniej dolnej warstwie zbyt mocno zgniecione, a co za tym idzie zniszczone i niezdalne do dalszego przetworzenia i spożycia. więcej
Produkty
Najpopularniejszy spośród higienicznych pojemników izolowanych model 660 w zależności od potrzeb klienta, także musi spełniać określone wymagania co kształtu, nośności lub kompatybilności. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom powstały trzy różne wersje pojemnika 660. Choć na pierwszy rzut oka wydają się podobne, to są różne i każda ma innych odbiorców. więcej